Pasaulio taurėje aukso medaliais puošėsi Lietuvos plaukikai: R. Meilutytė bei D. Rapšys

• Teksto dydis:

Vokietijoje, Berlyne, sekmadienį baigėsi „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės varžybos. Itin aukšta nata, pasidabindami aukso medaliais, varžybas baigė Lietuvos plaukikai Rūta Meilutytė bei Danas Rapšys.

50 metrų plaukimo rungtyje aukso medalį, iškovojo Rūta Meilutytė. Kaunietė distanciją įveikė per 29,56 sek.. Šiuo rezultatu sportininkė pasiekė pasaulio taurės rekordą

Dano Rapšio nepavyko pralenkti nė vienam plaukikui 200 metrų laisvu stiliumi plaukimo finale. Panevėžietis finale distanciją įveikė per 1 min. 45,75 sek.

Tai –  trečiasis D. Rapšio medalis Berlyne.

Panevėžietis penktadienį iškovojo auksą 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, o šeštadienį 200 metrų plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje pasidabino sidabru.